Global fitness

21 September, 2020

Global fitness

Trening przedramion

Dzisiejszy artykuł będzie nieco odmienny od poprzednich, ponieważ nie zamierzam skupiać się w nim na kalistenice. Dla odmiany opowiem o aktywności fizycznej, którą często określa się mianem królowej sportów. Chodzi, rzecz jasna, o bieganie.
Tak naprawdę bieg jest jednym z niewielu ćwiczeń angażujących praktycznie wszystkie grupy mięśniowe. Jest to zarówno doskonały trening przedramion, pleców, mięśni brzucha, jak i nóg. Ponadto to najszybszy znany nauce sposób na spalenie kalorii. Jest to wystarczający powód, aby każdy od czasu do czasu przebiegł kilka kilometrów.
Podam teraz kilka wskazówek dotyczących tego, jak należy biegać poprawnie. Po pierwsze, podczas lądowania należy rozkładać ciężar na palcach, bądź kościach śródstopia. Nigdy nie należy lądować na piętach, gdyż w ten sposób można uszkodzić sobie całe ciało, a szczególnie układ nerwowy. Drugim zaleceniem jest to, aby nie szarżować i pozwolić sobie na bieg z komfortowym tempem, ponieważ wówczas będziemy w stanie przebiec dłuższy dystans i zużyć więcej energii.

Inne wpisy:

Trening przedramion
1 vote, 2.00 avg. rating (58% score)
Previous article
Ranking spalaczy tłuszczu
Next article
Ubrania jeździeckie
About the author