Global fitness

23 September, 2020

Global fitness

Spływy kajakowe

Dla wielu wakacje nieodłącznie kojarzą się z wodą. Z chęcią wybieramy się nad morze, czy nad jezioro. Są to miejsca zarówno dla zwolenników leniuchowania i opalania się, jak i dla fanów aktywnego wypoczynku. Wiele z nas nie wyobraża sobie urlopu w miejscu, gdzie nie byłoby miejsca do popływania.

Sporty wodne to świetne zajęcie pozwalające wspaniale spędzić czas nad wodą. Do ulubionych dyscyplin należą windsurfing czy nurkowanie. Nie zapominajmy jednak o kajakach. Spływy kajakowe to wspaniała forma turystyki. Pozwalająca na odrobinę zdrowego wysiłku i gwarantująca piękne widoki. W Polsce jest wiele pięknych rzek doskonałych do tego, aby odbyć po nich spływy kajakowe.

Jest to sport i zarazem forma turystyki odpowiednia dla osób młodych i starszych, a także dla rodziców z dziećmi. Spływy kajakowe mogą być organizowane w formie kilkugodzinnej wycieczki, ale także jako sposób spędzenia całego urlopu, z możliwością nocowania codziennie w innym miejscu. Nic tak dobrze nie wpływa na jakość odpoczynku jak cisza i spokój. Dzięki kajakom możemy odkryć miejsca praktycznie bezludne, podziwiać piękno przyrody i wspaniale spędzić czas.

Inne wpisy:

Spływy kajakowe
1 vote, 5.00 avg. rating (88% score)
Previous article
Rwa kulszowa rehabilitacja
Next article
Szkoła paralotniowa
About the author