Global fitness

21 September, 2020

Global fitness

Paralotnie

Lot paralotnią może być niezapomnianym przeżyciem. Któż z nas nie marzył o lataniu? Obecnie jest to możliwe na wyciągnięcie ręki, warto jednak odpowiednio wcześniej to zaplanować, aby wszystko poszło zgodnie z planem.
Przede wszystkim należy zarezerwować odpowiedni termin. Najlepiej sprawdzić zawczasu pogodę i wybrać w miarę pogodny, lekko wietrzny dzień. Bezchmurne niebo gwarantuje ładne widoki ale też niezbyt długi lot. Dzień przed zaplanowanym lotem organizator powinien dać znać czy pogoda jest odpowiednia do jego odbycia.
Termin umówiony? To teraz można przejść do przyjemniejszych przygotowań. Ciuchy na paralotnie najlepiej wziąć lekko chroniące przed wiatrem, i takie, które nie szkoda pobrudzić bo i to się może zdarzyć. Przyda się również kamera lub aparat z funkcją nagrywania, najlepiej z zabezpieczeniem chroniącym przed wypadnięciem z ręki np. ringiem. Telefon również się nada. Jeśli się nie posiada takiego sprzętu zawsze można go wypożyczyć na miejscu, wiąże się to jednak z dodatkową opłatą.

Inne wpisy:

Paralotnie
1 vote, 5.00 avg. rating (88% score)
Previous article
Obuwie sportowe
Next article
Sklep z rowerami i serwis w Krakowie
About the author