Global fitness

21 September, 2020

Global fitness

Opiniotwórcze mistrzostwa

Już niedługo będziemy mogli usłyszeć gwizdek obwieszczający rozpoczęcie Mistrzostw Świata w piłce nożnej. Na Wrocław skierowane zostaną oczy kibiców z całego świata, ale organizatorzy i tak do serca, najbardziej biorą sobie opinie miejscowych kibiców.

Wielkie obiekty wzbudzają wielkie emocje

Nowy prezes spółki Wrocław 2012 zajmującej się m.in. zarządzaniem Stadionem Miejskim we Wrocławiu, w dużej mierze z racji specyficzność swojego stanowiska, wznieca swoją osobą wiele dyskusji. Zdecydowanie pasowałby mu pseudonim „Robert Forum Pietryszyn”. Zastąpił on swojego poprzednika praktycznie tuż przed samym rozpoczęciem Mistrzostw Świata w piłce nożnej. Wydawać się może, że przyszedł na gotowe, ale rzeczywistość nie jest tak prosta, jak to się wydaje na pierwszy rzut oka. Stadion Miejski to przecież nie tylko potężny obiekt, którego zarządzanie związane jest z wieloma skomplikowanymi aspektami. To także duża, komercyjna maszyna. A komercyjne zjawiska zawsze pobudzały do wyrażania swoich opinii.

Gorąca Strefa Kibica

Mieszkańcy Wrocławia komentują nie tylko poczynania prezesa spółki Wrocław 2012. Na forach internetowych możemy odnaleźć również wiele opinii dotyczących Dynamicomu. Co to za tajemnicza organizacja? To spółka zajmująca się zarządzaniem Strefy Kibica, która będzie miała swoje miejsce na placu Solnym we Wrocławiu. Prace nad wcieleniem planów strefy w życie jeszcze nie ruszyły, ale kibice już ochoczo dyskutują na ten piłkarski temat. To dobrze, bo merytoryczne dyskusje zawsze powodują, iż efekt osiągnięty efekt końcowy jest lepszy od pierwotnych założeń. Przecież jak sama nazwa wskazuje, strefa przeznaczona jest dla kibiców i to właśnie oni powinni decydować o jej finalnej wersji.

Opinie drogą do sukcesu

Cóż, wszelkie zawody sportowe, zawsze wzbudzają wielkie emocje i prowokują do gorących dyskusji. Nie powinien więc nikogo dziwić fakt, iż Mistrzostwa Świata w piłce nożnej, czyli bodaj najważniejsza impreza sportowa organizowana we Wrocławiu, przystrojona jest opiniami na forum, niczym choinka bożonarodzeniowa cukierkami. Sama nazwa wskazuje, że cukierki powinny być słodkie. Niestety z opiniami tak nie jest. Każda działalność, nawet delikatnie dotykająca strefy publicznej, jest narażona na nieprzychylne i często niezbyt merytoryczne komentarze. Nie można oczywiście zabronić komentowania na forum, nawet osobom, które nie mają zielonego pojęcia o dyskutowanym temacie. Przecież każdy odbiera rzeczywistość przez swój wpracowany przez lata filtr. Filtr swoich życiowych doświadczeń. Każdy również prawo do błędnego osądu, ale ważne jest, aby dał szansę innym, na wyprowadzenie własnej osoby na poprawne tory myślenia.

Inne wpisy:

Opiniotwórcze mistrzostwa
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Previous article
Inwestycja w młodzież a budowa orlików
Next article
Lato pełne wyzwań
About the author